Workshopy

Firmám nabízíme zajištění tématických aktivit, přednášek a workshopů pro zaměstnance, se zaměřením na prevenci a přípravu na stárnutí.

Naše aktivity pomáhají stárnoucím zaměstnancům udržet krok s mladší generací a jako výhodu je naučí využívat své životní zkušenosti.

V našem týmu máme mj. zkušeného Event Managera, s více než dvacetiletou praxí v oblasti pořádání firemních teambuildingů, kouče, mentora a další odborníky.

Stálé workshopy:

Pro naše klienty zajišťujeme workshopy z naší stálé nabídky, nebo  připravujeme workshopy na míru.

Preventivní programy:

  • Nordic Walking pro firmy (např. o polední pauze, ráno, po skončení pracovní doby, na teambuildingu). V rámci lekcí nabízíme i zapůjčení holí.
  • Trénování paměti – kurzy trénování paměti s certifikovanými lektory, aneb “udělejme si v mozku prostor”
  • Práce se seniory – dobrovolnická činnost, přednášky, tvoření atp.
  • Mölkky – severská zábavná venkovní hra s dřevěnými špalíčky, kterou je možné hrát na jakémkoli rovném prostranství. Ve hře je prostor pro strategii i pro náhodu. Hra je vhodná jako doplněk na dětské či firemní rodinné dny, nebo na teambuildingy.

Potřebujete více informací? Chcete si některou z aktivit objednat? Neváhejte nás kontaktovat.

Naši lektoři patří mezi špičky v oboru a mají mnohaletou praxi. Nebudeme vás učit věci, které nikdy nepoužijete, klademe důraz na využití v praxi. Garantujeme vysokou kvalitu a profesionální přístup. Témata jsou průběžně aktualizována na základě nejnovějších poznatků a nabídka je pravidelně rozšiřována.